edge
 
Bahasa: melayuenglish    Saiz Huruf: reduce reset font increase rssrss
  Pelajar IPT wajib memohon pinjaman PTPTN dahulu. Sekiranya permohonan ditolak, maka anda layak memohon Skim Pinjaman Pelajaran Yayasan Sarawak.
edge
   

Direktori Warga Kerja

PEJABAT PENGARAH
   
HAJI AZMI BIN HAJI BUJANG
Pengarah VU7
+6082 441686 samb. 302
+6082 440035
azmihb@yayasansarawak.org.my
   
Hajah Hamsiah binti Haji Mustajir
Setiausaha Pejabat N30
+6082 441686 samb. 303
+6082 440035
hamsiah@yayasansarawak.org.my
   
Mahathir bin Mohammad
Pegawai Khas N29
+6082 441686 samb. 302
+6082 440035
mahathir@yayasansarawak.org.my
   
PEJABAT TIMBALAN PENGARAH (KEWANGAN DAN KHIDMAT KORPORAT)
   
MERSAL BIN ABANG ROSLI
Timbalan Pengarah N54
+6082 441686 samb. 307
+6082 440035
mersal@yayasansarawak.org.my
   
Marini binti Bujang
Setiausaha Pejabat N29
+6082 441686 samb. 305
+6082 440035
marini@yayasansarawak.org.my
   
PEJABAT TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT BANTUAN PENDIDIKAN)
   
ELLEN @ MANIUM ANAK ENGANG
Timbalan Pengarah N54
+6082 441686 samb. 308
+6082 440035
ellen@yayasansarawak.org.my
   
Carolina Natalia anak Niyed
Pembantu Setiausaha Pejabat N19
+6082 441686 samb. 306
+6082 440035
carolina@yayasansarawak.org.my
   
BAHAGIAN PENGURUSAN STRATEGI DAN ORGANISASI
   
MOHAMAD ADZLIE BIN IBRAHIM
Ketua Penolong Pengarah N48
+6082 441686 samb. 312
+6082 440035
adzlie@yayasansarawak.org.my
   
BAHAGIAN KHIDMAT KORPORAT
   
SURYANI BINTI ABDUL HAMID
Ketua Penolong Pengarah N48
+6082 441686 samb. 311
+6082 440035
suryani@yayasansarawak.org.my
   
BAHAGIAN BIASISWA
   
ZAMAHARI BIN HAJI SAIDI
Ketua Penolong Pengarah N48
+6082 441686 samb. 310
+6082 440035
zamahari@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN KHIDMAT KUALITI
   
PETER CHUNGGAT LEORNARD DOO
Penolong Pengarah N41/44
+6082 441686 samb. 204
+6082 440023
peter@yayasansarawak.org.my
   
Marina binti Abang
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 212
+6082 440023
marina@yayasansarawak.org.my
   
Mathilda Joyce anak Maxwell @ Masuel
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 289
+6082 440023
matilda@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PERUNDANGAN DAN PEMATUHAN
   
JOLLY BIN MARIKAN
Penolong Pengarah N41/44
+6082 441686 samb. 309
+6082 440035
jolly@yayasansarawak.org.my
   
Melati binti Bujang
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 324
+6082 440035
melati@yayasansarawak.org.my
   
Alina binti Vincent
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 340
+6082 440023
alina@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN AKAUN
   
EASMAWI RAZAK BIN MOHAMAD EASTERN
Penolong Pengarah N41/44
+6082 441686 samb. 201
+6082 440023
easmawi@yayasansarawak.org.my
   
Dayang Fazila binti Abang Fauzi
Penolong Akauntan W29
+6082 441686 samb. 207
+6082 440023
fazila@yayasansarawak.org.my
   
Hanrazic bin Jumastapha
Penolong Pegawai Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 206
+6082 440023
hanrazic@yayasansarawak.org.my
   
Mary Nona anak Simon Noew
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 292
+6082 440023
marynona@yayasansarawak.org.my
   
Josephine Lim Chiew Ling
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 286
+6082 440023
josephine@yayasansarawak.org.my
   
Cassandra anak Hapy
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 218
+6082 440023
cassandra@yayasansarawak.org.my
   
Bethsheba Nassa anak Mattson Attang
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 125
+6082 440023
bethsheba@yayasansarawak.org.my
   
Julia binti Meran
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 248
+6082 440023
julia@yayasansarawak.org.my
   
Romaizah binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 217
+6082 440023
romaizah@yayasansarawak.org.my
   
Nursyafiqah binti Mohammad Razali
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 125
+6082 440023
nursyafiqah@yayasansarawak.org.my
   
Ayu Hamsareeda binti Sariee
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 290
+6082 440023
ayu@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN KOMUNIKASI KORPORAT
   
ABDULLAH BIN ABDUL GAFOR
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 313
+6082 440023
abdullah@yayasansarawak.org.my
   
Siti Asfajarina binti Salleh
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 326
+6082 440023
sitiasfajarina@yayasansarawak.org.my
   
Ahmad Jumadi bin Haji Sabang
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
@ Webmaster
+6082 441686 samb. 328
+6082 440023
jumadi@yayasansarawak.org.my
   
Lizawati binti Brahim
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 199
+6082 440023
lizawati@yayasansarawak.org.my
   
Kathy binti Omar
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 199
+6082 440023
kathy@yayasansarawak.org.my
   
Andy Gray anak Simon
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 320
+6082 440023
andygray@yayasansarawak.org.my
   
Dayang Halimah binti Awang Abidin
Pembantu Awam H11
+6082 441686 samb. 200
+6082 440023
halimah@yayasansarawak.org.my
   
Hildda binti Sarkawi
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 100
+6082 440023
hilda@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN PENGETAHUAN DAN PRESTASI
   
ELIZA FAZLIYATON BINTI ALIAS
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 250
+6082 440023
eliza@yayasansarawak.org.my
   
Jennifer Lim Siok Cheng
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 117
+6082 440023
jennifer@yayasansarawak.org.my
   
Randy Alexon anak Rozaiman
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 246
+6082 440023
randyalexon@yayasansarawak.org.my
   
Mustafa Arif bin Kiphli
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 271
+6082 440023
mustafa@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PROGRAM DAN BANTUAN
   
HAJIJAH BINTI MORSIDI
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 103
+6082 440023
hajijah@yayasansarawak.org.my
   
Hajah Darul Afiah binti Ibrahim
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 111
+6082 440023
darul@yayasansarawak.org.my
   
Veronica Nuie anak Junan
Penolong Pegawai Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 139
+6082 440023
veronica@yayasansarawak.org.my
   
Alif Afiq bin Yusuf
Penolong Pegawai Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 173
+6082 440023
alifafiq@yayasansarawak.org.my
   
Zainab binti Haji Ali
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 127
+6082 440023
zainab@yayasansarawak.org.my
   
Muhammad Azranee bin Sapian
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 121
+6082 440023
azranee@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN FASILITI DAN PENGANGKUTAN
   
MOHD FIKRI BIN MOHAMAD
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 205
+6082 440023
fikri@yayasansarawak.org.my
   
Husni Sabirin bin Sarbini
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 210
+6082 440023
husnisabirin@yayasansarawak.org.my
   
Shaharudin bin Seli
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb.
+6082 440023
shaharudin@yayasansarawak.org.my
   
Haslina binti Hussain
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb.
+6082 440023
haslina@yayasansarawak.org.my
   
Awang Bashiron bin Awang Azmi
Pembantu Juruteknik
+6082 441686 samb. 216
+6082 440023
awangbashiron@yayasansarawak.org.my
   
Jamaludin bin Wen
Pembantu Juruteknik
+6082 441686 samb.
+6082 440023
jamaludin@yayasansarawak.org.my
   
Abdul Ghani bin Sarkawi
Pembantu Juruteknik
+6082 441686 samb.
+6082 440023
abdulghani@yayasansarawak.org.my
   
Ishak bin Hamden
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+6082 441686 samb. 291
+6082 440023
ishak@yayasansarawak.org.my
   
Sidik bin Bujang
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+6082 441686 samb. 291
+6082 440023
sidik@yayasansarawak.org.my
   
Norzaini bin Morni
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+6082 441686 samb. 291
+6082 440023
norzaini@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Zakaria bin Bakar
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+6082 441686 samb. 295
+6082 440023
zakaria@yayasansarawak.org.my
   
Afif Azlan bin Ibrahim Jee
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+6082 441686 samb. 242
+6082 440023
afif@yayasansarawak.org.my
   
Bill anak Tangui
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+6082 441686 samb. 242
+6082 440023
bill@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Yusri bin Jusmail
Pemandu Kenderaan Bermotor R3
+6082 441686 samb. 242
+6082 440023
yusri@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN PENGURUSAN SISTEM
   
MOHAMMAD FAISAL BIN JAFFAR
Penolong Pengarah N41
@ Pegawai Teknologi Maklumat (CIO)
+6082 441686 samb. 317
+6082 440023
faisal@yayasansarawak.org.my
   
Hasyim bin Baidawi
Pembantu Pegawai Teknologi Maklumat FA29
@ Information & Communications Technology Security Officer (ICTSO)
+6082 441686 samb. 323
+6082 440023
hasyim@yayasansarawak.org.my
   
Abdul Ghafar bin Sahmat
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 324
+6082 440023
abdulghafar@yayasansarawak.org.my
   
Hanisah binti Hadi
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 324
+6082 440023
hanisah@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PEMBIAYAAN PENDIDIKAN
   
YANTISKA BIN MAHMUD
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 101
+6082 440023
yantiska@yayasansarawak.org.my
   
Nur Akmarina binti Mohamad Ali
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 106
+6082 440023
nurakmarina@yayasansarawak.org.my
   
Parseh bin Kahar
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 132
+6082 440023
parseh@yayasansarawak.org.my
   
Nola anak Jimat
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 112
+6082 440023
nola@yayasansarawak.org.my
   
Abdul Razak bin Zainoren
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 126
+6082 440023
abdulrazak@yayasansarawak.org.my
   
Helen Jau
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 130
+6082 440023
helen@yayasansarawak.org.my
   
Dacy anak Minus
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 113
+6082 440023
dacy@yayasansarawak.org.my
   
Rowyna Blair anak Rogers
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 130
+6082 440023
rowynablair@yayasansarawak.org.my
   
Lya Shirlida binti Sapwan
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 131
+6082 440023
lyashirlida@yayasansarawak.org.my
   
PEJABAT KUALA LUMPUR
   
MUHAMAD RAHMAN BIN SALLEHIN
Ketua Pegawai N41
+603 4265 0619
+603 4266 1972
rahmansallehin@yayasansarawak.org.my
   
Aspalela binti Awi
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+603 4265 0619
+603 4266 1972
aspalela@yayasansarawak.org.my
   
Suhana binti Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+603 4265 0619
+603 4266 1972
suhana@yayasansarawak.org.my
   
Azira binti Omar
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+603 4265 0619
+603 4266 1972
azira@yayasansarawak.org.my
   
Jamaludin bin Abdul Aziz
Pembantu Awam H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
jamaludin@yayasansarawak.org.my
   
Awang Hapizan bin Awang Padil
Pembantu Awam H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
hapizan@yayasansarawak.org.my
   
Taib bin Nawi
Pembantu Awam H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
taib@yayasansarawak.org.my
   
Salleh bin Hassan
Pemandu Kenderaan Bermotor H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
salleh@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN AUDIT DAN PENGURUSAN RISIKO
   
SHAFIDA SAFIA BINTI MOBIL MUSTAFFA
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 315
+6082 440023
shafida@yayasansarawak.org.my
   
Azalina binti Ali Omar
Penolong Pegawai Tadbir
+6082 441686 samb. 318
+6082 440023
azalinan@yayasansarawak.org.my
   
Zurina binti Haji Mohamad Ali
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 331
+6082 440023
zurina@yayasansarawak.org.my
   
Khairul Aiman bin Gaffar
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 332
+6082 440023
khairulaiman@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PELABURAN AM DAN SYARIKAT
   
HAZNETTA SARENAU HOWELL
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 316
+6082 440023
haznetta@yayasansarawak.org.my
   
Nur Shermila binti Chebby
Penolong Akauntan W29
+6082 441686 samb. 330
+6082 440023
nurshermila@yayasansarawak.org.my
   
Michael Chua Kai Huat
Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 319
+6082 440023
michael@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
   
ABANG AZRIANTO BIN ABANG BOHARI
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 293
+6082 440023
azrianto@yayasansarawak.org.my
   
Norhayati binti Haji Same'on
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 213
+6082 440023
norhayati@yayasansarawak.org.my
   
Norjanah binti Mohamad Julie
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 215
+6082 440023
norjanah@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN HARTANAH DAN PROJEK
   
ZULFIQQAR FADHZELY BIN RANDY
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 314
+6082 440023
zulfiqqar@yayasansarawak.org.my
   
Mohammad Ruzaini bin Raduan
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 329
+6082 440023
ruzaini@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Nizam bin Sibo
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 336
+6082 440023
mohamadnizam@yayasansarawak.org.my
   
Jefri bin Fadillah
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 321
+6082 440023
jefri@yayasansarawak.org.my
   
Rebi bin Sahari
Pembantu Operasi N14
+6082 441686 samb.
+6082 440023
rebi@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN BAYARAN BALIK
   
ISMALLIA BIN BOHARI
Penolong Pengarah W41
+6082 441686 samb. 102
+6082 440023
ismallia@yayasansarawak.org.my
   
Syafina binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 108
+6082 440023
syafina@yayasansarawak.org.my
   
Habsah binti Seman
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 109
+6082 440023
habsah@yayasansarawak.org.my
   
Dayien Elfifa anak Abu
Pembantu Tadbir
+6082 441686 samb. 116
+6082 440023
dayien@yayasansarawak.org.my
   
Dayang Effa Fazira binti Awang Yakub
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 138
+6082 440023
   
Sub'bha binti Jalia
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 133
+6082 440023
   
Sazlina binti Suhaili
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 198
+6082 440023
   
Mohd Khairuddin bin Norjali
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 133
+6082 440023
   
SEKSYEN ASET DAN PEROLEHAN
   
TEMAH BINTI IBRAHIM
Ketua Seksyen N32
+6082 441686 samb. 202
+6082 440023
temah@yayasansarawak.org.my
   
Vivian Rina anak Jubang
Penolong Pegawai Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 237
+6082 440023
vivian@yayasansarawak.org.my
   
Nurul Kartini Abdullah
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 298
+6082 440023
nurulkartini@yayasansarawak.org.my
   
Hajah Hazlina binti Mohamad Azmi
Pegawai Khidmat Pelanggan (P/O) N19
+6082 441686 samb. 214
+6082 440023
hazlina@yayasansarawak.org.my
   
Denner anak Ata
Pegawai Khidmat Pelanggan (P/O) N19
+6082 441686 samb. 240
+6082 440023
denner@yayasansarawak.org.my
   
Syaifariza binti Kamaruddin
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 287
+6082 440023
syaifariza@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN BIASISWA
   
RATNASARI BINTI MANSOR
Ketua Seksyen W32
+6082 441686 samb. 105
+6082 440023
ratna@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Hafizi bin Talhah
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 171
+6082 440023
hafizi@yayasansarawak.org.my
   
Mohammad Nizam Awang Buang
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 170
+6082 440023
mohammadnizam@yayasansarawak.org.my
   
Muliza Azani binti Saruji
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 160
+6082 440023
muliza@yayasansarawak.org.my
   
Diyana binti Suni
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 168
+6082 440023
diyana@yayasansarawak.org.my
   
TABUNG AMANAH BAKUN
   
ROMIO DING
Eksekutif
+6082 441686 samb. 104
+6082 440023
romio@yayasansarawak.org.my
   
Saloma Batok
Pembantu Tadbir Kanan
+6082 441686 samb. 191
+6082 440023
saloma@yayasansarawak.org.my
   
Catherine Pua Mei Ling
Pembantu Tadbir
+6082 441686 samb. 175
+6082 440023
catherinepua@yayasansarawak.org.my
   
Christine anak Kim Hin
Pembantu Tadbir
+6082 441686 samb. 175
+6082 440023
christine@yayasansarawak.org.my
   
RUMAH YAYASAN SARAWAK LONDON
   
MOHAMAD BIN HAJI AHMAD ZAIDELL
Pegawai Kebajikan Pelajar
+44 2088 300165
+44 2088 300165
mohamad.zaidel@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN PERHUBUNGAN PELANGGAN (CRM)
   
Am Emyhisshamsuri bin Mohtar
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 388
+6082 440023
am@yayasansarawak.org.my
   
Nur Hamizah binti Rakawi
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 333
+6082 440023
nurhamizah@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENTADBIRAN
   
Hardiyandi bin Hamdin @ Hamden
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 341
+6082 440023
hardiyandi@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad bin Haji Edan
Pembantu Operasi N11
+6082 441686 samb. 241
+6082 440023
mohamad@yayasansarawak.org.my
   
Faizal bin Aiee
Pembantu Operasi N11
+6082 441686 samb. 284
+6082 440023
faizal@yayasansarawak.org.my
   
Ismail bin Taha
Pengawal Keselamatan KP11
+6082 441686 samb. 241
+6082 440023
ismail@yayasansarawak.org.my
   
Hasiah binti Untot
Pembantu Awam H11
+6082 441686 samb. 325/389
+6082 440035
hasiah@yayasansarawak.org.my
   
Azizan bin Saperi
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 252
+6082 440023
azizan@yayasansarawak.org.my
   
Azahari bin Akip Ibrahim
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 252
+6082 440023
azahari@yayasansarawak.org.my
   
Zainuddin bin Haji Abu Bakar
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 243
+6082 440023
zainuddin@yayasansarawak.org.my
   
Artica Sari binti Abdul Rahman
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 219
+6082 440023
articasari@yayasansarawak.org.my
   
TASKA TADIKA YAYASANKU SAYANG
   
SITI NOORLIS BINTI HASSAN
Guru Besar
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
sitinoorlis@yayasansarawak.org.my
   
Zaneeny binti Abu
Guru
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
zaneeny@yayasansarawak.org.my
   
Norfazila binti Dorani
Guru
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
norfazila@yayasansarawak.org.my
   
Husnazirah binti Rashidi
Guru
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
husnazirah@yayasansarawak.org.my
   
Maryani binti Dawi
Guru
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
maryani@yayasansarawak.org.my
   
Nazirah binti Daud
Guru
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
nazirah@yayasansarawak.org.my
   
Raja Norhazneen binti Raja Hairul Zamir
Pembantu Penyediaan Makanan
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
rajanorhazneen@yayasansarawak.org.my
   
KOPERASI YAYASAN SARAWAK BERHAD (KOYASA)
   
Mohamad Hafizuddin Bin Abu Bakar
Pegawai Koperasi
+6082 441686 samb. 245
+6082 440023
koperasiyayasansarawak@gmail.com
   

 

 
Bahasa Malaysia English


 

paybil mobile web

aplikasi talikhidmat QR code

additional YSFCA

iso
yes
   
         
         
   
Laman Utama | Hubungi Kami | Peta Laman
< Balik     ^ Ke Atas
   
 
Copyright & Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Site Requirements

© Yayasan Sarawak

Yayasan Sarawak, Wisma Adenan,
Jalan Sultan Tengah, Petra Jaya, 93050 Kuching, Sarawak, MALAYSIA.
 
Kemaskini Terakhir: 08 May 2017 09:20:49
53662544 since 6 Jun 2009

Projek Gemilang   star